Aral Bakır San. ve Dış Tic. A.Ş.
2000'li yıllarda, sanayi sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle, fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak, sektörel başarı çizgisini yükseltmek, sektörde öncü, yönlendirici, yapıcı, lider, inanılan, güvenilen, saygı duyulan, başarılı bir kurum olmayı devam ettirmek, organizasyon, sermaye yapısı, pazar payı gibi alanlarda büyümektedir.
Aral Bakır bu hedeflen oluştururken, alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip, tüm sorumluluklarının bilincinde, genç, uzman ve dinamik kadrosunun yarattığı enerjiye inanmıştır... Hedefimiz ürünlerimizi Türk ve dünya pazarına sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Misyonumuz
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini isine katkıda bulunan bir şirket olmaktadır.


Vizyonumuz
Ürün çeşitlerimizi ve kapasitemizi yeni teknolojileri takip ederek arttırmak, firmamızın yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda dünya şirketleri arasında tercih edilen bir şirket olmasını sağlamak, rekabetçi ve globalleşen dünyada ürün ve hizmet kalitemizi iç ve dış müşterilerimize iş mükemmelliği ve memnuniyeti olarak yansıtarak, müşterilerimizle, tüm çalışmalarımızla başarının gurur ve mutluluğunu yaşamak vizyonumuzdur.


Kalite Politikası
Aral Bakır kurulduğundan bu yana sektöründe lider şirket olma yolunda Türkiye ve Dünya pazarında sürekliliği ve rekabetçi yapısı ile ürün hizmet kalitesine büyük önem vermektedir.